Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 11.04.2011 13:42:18 

PRÍBEH NÁŠHO BRANKA

Vitajte na stránke o Brankovi Rothovi!

 

 

 

ÚVODOM...

 

Vami navštívená stránka je venovaná 10-ročnému Brankovi - chlapcovi, ktorý je iný ako zdravé deti, a jeho svet je trocha odlišný ako ten náš... Je určená všetkým ľuďom dobrej vôľe, s dobrým srdiečkom, ako aj všetkým tým, ktorým nie je ľahostajný osud zdravotne postihnutých detí. S potešením uvítame aj Vaše prípadné príspevky v jednej z podstránok: "Odkazy, námety a ankety", samozrejme aj tie kritické...:)))

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Poznámka:

 

 

 

Na stránke sú použité texty a citácie z článkov uverejnených časopisoch: PLUS 7 DNÍ, NOTABENE , z dostupných  webových stránok: www.zena.sk, www.wikipedia.sk, www.primar.sk , len za učelom odborného  vysvetlenia pojmov: "Autizmus" a  "Delfinoterapia".  V prípade zaslania námietok, z hľadiska uplatnenia autorských práv, zo strany tvorcov predmetných stránok, budú spomenuté texty z tejto webovej stránky odstránené!

 

Dovoľujeme si upozorniť, na fakt, že stránka je optimalizovaná pre verzie prehliadačov  Internet Explorer Browser, používateľom prehliadačov  Mozilla, Opera a pod. sa stránka nemusí zobrazovať korektne.             

 

 

Počet návštev stránky doteraz:

TOPlist